شهادت امام جواد

پست 1283

به قلم دامنه : عترت در عرصه 11 . به نام خدا. امروز دوشنبه 23 شهریور 1394 سی ام ذی القعده ی 1436 سالروز شهادت مظلومانه ی امام جواد فرزند امام رضا سلام الله علیهماست. امامان شیعه با آن که برگزیده ی خدا و اسوه ی جامعه و نمونه ی اعلای انسان کامل و اخلاق و روشنگر معارف حقّه و عبد صالح خدا و در یک کلام حامی ستم دیدگان و مخالف ستم پیشگان بودند، همواره مورد خشم حاکمان جور و ظلم اموی و عباسی  قرار گرفتند و همگی با انواعی از محدودیت ها و مشکلات سرانجام به شهادت رسیدن تا اینکه خیر و برکت بر آن دیده شد، امام زمان (عج) به اذن و اراده ی فائقه و حکیمانه ی خدای رحمان در پرده ی غیب قرار گیرند تا روزی ظهور نمایند و بشریت را به برترین خبرها و خیرها و جامعه ی عاری از ستم و دُژَم مژده دهند.

دامنه شهادت امام جواد علیه السلام را به همه ی شیفتگان خاندان عترت و عصمت و طهارت خاصه به دامنه خوانان بزرگوار تسلیت می گوید.


حرم معنوی باب الحوائج امام محمد تقی جوادالائمه (ع) در کاظمین عراق

/ 2 نظر / 35 بازدید
محمد عبدی

سلام شهادت مظلومانه اش تسلیت باد با برگی از خاطرات کاظمین به روز شدیم

حضرت اسمعیل

سلام ماه ذیقعده را می توان ماه امام هشتم(ع)نامید،زیرا در ابتدای این ماه ولادت خواهر گرامی ایشان حضرت فاطمه معصومه(س)،و در یازدهم این ماه ولادت خود آن حضرت و در پایان ماه شهادت فرزند گرامی امام هشتم(ع)حضرت امام جواد(ع)واقع شده است. پروردگارا:ما را در راه راستین آن امام عزیز و پدران و فرزندان معصوم و پاکش قرار بده.