خطر کنترل موالید

کردند در سال جاری تعداد دانش آموزان دوره ابتدائی شیعه و سنی در کل کشور برابر شدند. معظم له درآن جلسه بحث پیری جمعیت ایران اسلامی را مطرح و راهنمایی ها و هشدارهای لازم را ارائه نمودند. به نظر می رسد به علت عدم ازدواج جوانان به بهانه های فراوان اعم از تحصیل ، اشتغال ، خانه و ماشین و درآمد مکفی و... وحتی کسانی هم که ازدواج نمودند بنا به دلایلی خود را از فرزند داشتن محروم می کنند (زود است ، خیلی جوانیم ، کار داریم وفرزند مانع می شود ، ابتدای زندگی خوش باشیم ، خرج بچه وغیره)

جامعه شیعی ما از تولید نسل بالنده به بهانه های واهی غافل شده و جمعیت شیعه در حال کم شدن است. مدارس ابتدایی خیلی از روستاها جمع یا به خاطر نداشتن دانش آموز تجمیع شدند. در مقابل علمای اهل تسنن فتوا دادند تا میتوانید ...   برنامه طراحی شده استعمار از اکثریت انداختن جمعیت کشور و حکومت شیعی است. دانسته و یا ندانسته در زمین دشمن و برنامه آن بازی می کنیم. به نظر بنده ازدواج مانع تحصیل و اشتغال نمی شود بلکه باعث دوام و قوام تمام کارهای روزمره شده و الگوهای فراوانی در این خصوص وجود دارد. مصداق آن خود حاج آقا شفیعی مازندرانی است دارای 4 فرزند دو پسر و دو دختر. دو پسرش پس از تحصیلات لیسانس ازدواج نمودند و با دارا بودن زن و فرزند، یکی به دکترای فیزیک هسته ای و دومی دکتری زیست شناسی رسیدند وخانمهایشان نیز به دکتری در رشته های دیگر دست یافتند. دخترانش ودامادهایش به همین ترتیب.

می شود ادعا کرد حاج آقا یک بیت کاملا علمی دارند با خودش اگر قیاس شود 5 دکتر و دو دانشجوی دکتری دارند. امروز هر کس و هر کشوری که توانمندی علمی دارند قدرت برتر جامعه وجهان است لذا اسلام دین معرفتی است. علم آموزی و طلب علم را لازم و واجب می داند و تلاش و سعی و کوشش جهت کسب علم را مجاهدتی بسیار ارزشمند بیان و حتی کسانی که در راه علم و کسب معرفت دینی کوشش شبانه روزی و متحمل رنج و مشقت می شدند را اجر عظیمی قائل و مرگ در این راه را شهادت فی سبیل الله می داند. پس جوانان متدین بسم الله. "

/ 2 نظر / 37 بازدید
محمد عبدی

سلام موالید و داشتن فرزند هم فرهنگ و هم دانش بر آمده از حقیقت را می طلبد در عین حالی که باید تناقضهای گفتاری و فرهنگی خویش را درمان کنیم و از برخی گفتارها و رفتارهای بی خودی عرف شده در تریبونهای رسمی بیشتر پرهیز نماییم در آن صورت است که می توان در کنار تامین مایحتاج اولیه زندگی که همانا وضعیت اقتصادی خانوار باشد به افزایش موالید امیدوار بود وگرنه هیچ و ...

سيدعلي اصغر

سلام مديريت وبرنامه ريزي مهارت هاي زندگي بايد براساس الگوي علمي باشد . براي مثال :دختران نبايد زير 25 سال بچه دارشوند براي اينكه تا 25سال خودشان دارند رشد مي كنند وبچه داخل رحم هم دارد رشد مي كند ،علم مي گويد ؛ رشد كسي كه مي خواهد بچه دارشود بايد كامل ومتوقف شود تا اراده به بچه دارشدن بكند ! ومرد هم براي غني شدن اسپرم ازمواد كاني مانند روي ومنيزيوم و...بايد زير نظر پزشك باشد تا بچه با كيفيف جسمي وفكري وارد عرصه دنيا شود ...تا سلامتش درطول زندگي تضمين شود وهوشمند باشد ... بنابرين توليد جمعيت نبايد درحاشيه نگاه سياسي واجتماعي قرار گيرد اما چنانچه براي ايجاد نسل كمي درايران بخواهم نظر بدهم اينه كه بايد دولت خدمات عمومي نسل درحال توليد بچه را بايد ارزان نمايد ونمي شود زندگي زير سايه توهم كمي جمعيت شيعه وخطرات ناشي از آن دچار آرمانهاي شود كه با واقيعيت زندگي همخواني ندارد ... براي نظرگاه آقاي شفيعي ارزش واحترام قايل هستم اما بايد براساس برنامه ريزي همه جانيه ومتوازن باشد ...