تسلیت به دو رفیق دامنه

تسلیت به دو رفیق دامنه

به نام خدا. رفیق و برادر گرانقدرم حاج احمد آهنگر دقایق پیش از قم به دامنه اطلاع داد مادرشان به رحمت خدا پیوست. دامنه ضمن تسلیت ویژه  به دو رفیق عزادارش علیرضا آهنگر و حاج احمد آهنگر؛ این غم بزرگ فقدان مادر مهربان و مومن را به همه ی فرزندانش: رضیه، رقیه، حسن، مختار، ایوب، عمار تسلّا می دهد. خدا بیامرزدش که مهمان نوازی های مکرر او هرگز در طول عمرمان از یاد نمی رود. آن چه او طی 35 سال حضورهای پی در پی مان در منزلشان، برایمان کرده، تماما" سخاوت بود و خنده و رضایت. ان شاء الله در این روز که وفات حضرت زینب کبرا سلام الله علیهاست با آن حضرت محشور شود. 824 .


آسید. سیدعلی اکبر. دامنه. حسن. حاج احمد. علیرضا. جعفر. عمواکبر. 1384. عکاس: سیدرسول

/ 6 نظر / 34 بازدید
فضل اله فضلی

سلام ، این مصیبت بزرگ و ضایعه اسفبار را به برادران عزبزم جناب آقای علیرضا و احمد آقای آهنگر تسلیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگان را از خداوند منان خواستارم و برای آنمرحومه مکرمه آرامش روح پاکش و برای بازماندگان اجری عظیم و صبری جزیل آرزو میکنم .

سيد علي اصغر

سلام من هم به آقايان عليرضا وحاج احمد وخانواده محترمشان تسليت عرض مي نمايم همچنين عموي بزرگوارم حاج سيد كاظم شفيعي هم به رحمت الهي رفتند درگذشتش را به خانواده ايشان هم تسليت عرض مي نمايم حيات حقيقت است ومرگ يكي از فرايندهاي حيات !

محمد عبدی

سلام به سهم خود این ضایعه مولمه را خدمت حضرات دوستان تسلیت و تعزیت عرض می کنم و ...بقای عمرشان باشد و آن مرحومه با حضرت زینب (س) همنشین انشاءالله

ساعت

سلام بچه که بودم دلم به گرفتن گوشه چادر مادرم و رفتن به بیرون خوش بود اکنون بزرگ شده ام مادرم را می خواهم , نه برای گرفتن گوشه چادرش می خواهمش که با گوشه چادرش اشکهایم را پاک کنم. نه اینکه دلم خوش شود که می دانم نمی شود ! شاید آرام بگیرد با بوی خوش چادر مادرم

سید ادریس

سلام از مادر نمی توان گذشت. من هم درگذشت مادر گرامی خانواده محترم آهنگر را تسلیت عرض می نمایم .روحش شاد.خداوند رحمتش کند.

دوستارطبیعت

تسلیت تشکراطلاع رسانی کردین جناب اقادامنه