معرفی کتاب در دامنه

زندگی یعنی رهایش

1059

به نام خدا. آخرین کتابی که طی روزهای گذشته خوانده ام، «زندگی یعنی رهایش» بود. نوشتۀ رُزت پولتی، باربارا دابس. برگردان نسرین گلدار. طبق معمول برداشت های خودم از کتاب را در برگه ای نوشته بودم و اینک در این فرصت، چهار نکته از آن را به اشتراک می گذارم:

کتاب «زندگی یعنی رهایش». عکاس: دامنه

 کتاب «زندگی یعنی رهایش». عکاس: دامنه

در ص 3 آمده است: رهایش یعنی دور ریختن چیزهایی که برای رسیدن به هدف نیازی به آنها نداریم.

در ص 63 می خوانیم: مغز ما عبارات مثبت را به عبارات منفی ترجیح می دهد.

در ص 37 نوشته شده است: رهایش از دلبستگی ها به دیگران، مهترین مقابله با مانع بزرگ جریان آرام زندگی است. وابستگی به دیگران یعنی نگرانی ذهنی، احساسی، اجتماعی، و گاه فیزیکی نسبت به دیگران.

در ص 104 نیز این گونه گفته اند: رهایش یعنی شهامتِ قدم نهادن به دایرۀ فهمی جدید از چیزهایی که تا دیروز مسلّم و غیرقابل تغییر می دانستیم. به شرط شناخت و معرفت درست.

دامنه

/ 1 نظر / 34 بازدید
وبسايت اصفهان من بزرگترين نيازمنديهاي رايگان کشور

خوشحال ميشم به منم سر بزني! يک سيستم وبلاگ دهي جديد را باش آشنا شدم امکانات خوبي داره اونجا هم ميتوني وبلاگ بزني پارس بلاگ دات ايکس واي زد parsblog دات ايکس واي زد parsblog دات xyz [گل][گل] -------------------------------حالا چند تا آگهي بازرگاني-------------------- تبديل وب لاگ شما وبلاگنويس محترم به يک وب سايت با کمترين هزينه هاست رايگان يک ساله هديه من به شما شما فقط هزينه ثبت دامين مورد نظر خود را براي يک سال بدهيد و هاستينگ رايگان داشته باشيد براي کسب اطلاعات بيشتر با اي دي من در تلگرام مکاتبه کنيد @updap -------------------------------------------- بزرگترين آپلود سنتر براي ايرانيان امکان کسب در امد روزانه از تعداد دانلود فايل هاي شما همين الان با مراجعه به وب سايت زير اکانت خود را بسازيد updap دات کام آپ دپ دات کام ---------------------------------------------------------- يک سايت رايگان براي ارسال آگهي هاي شما بزرگترين سيستم نيازمنديهاي رايگان ايران همين الان آگهي خود را منتشر کنيد esfahan.me