حاج علی چلویی

پست 1285

به قلم دامنه : از همان روز میثاق و تشییع شهدای گمنام غوّاص در دارابکلا در 20 مرداد 1394، این چهره ی درهم فرورفته و برخودپیچیده ی دوست گرامی ام حاج علی چلویی را دیدم و در وبلاگم ذخیره کردم و خواستم پس از مدتی این صحنه ی ماندگار را عکس خاص و برگزیده ی دامنه کنم و حالا چنین کردم.

از جناب حاج حسین رنگین کمان برای ثبت این صحنه ی طبیعی و دلدادگی یکی از رفقایم ممنونم. از حاج علی بزرگوار هم می خواهم همیشه دلش را همین گونه مهیّا نگه دارد که دروازه ی شهادت در شیعه ی اثنی عشَری هرگز بسته و بن بست نیست و شیعه یعنی کسی که علی و آل علی (ع) را پیشوایش و اسوه اش می داند و در راه خدا از هیچ تعَب و دشواریی نمی هراسد. از خدا می طلبم ما را هم شایسته ی شهادت در راه اسلام عزیز و ایران باایمان و آزادی و آزادگی و خداگرایی کند.

این پست خاص را تقدیم می دارم به حاج علی چلویی همسنگر جبهه و جهادم و از وی می طلبم راه شهیدان را همواره، هم در قلب و هم در قالب، بسی بسی محکم و استوار و پوینده و مردمی نگاه دارد. از راه دور طلب دعا دارم.

حاج علی چلویی. عکاس: حاج حسین رنگین کمان. عصر سه شنبه 20 مرداد 1394 روز شهادت امام صادق ع. روز میثاق و تشییع شهدای گمنام غوّاص  در دارابکلا. روزی که چشمان همه از شوری اشک ها، سرخ شد و دل همه از درد تکه استخوان ها و پلاک آن سه شهید گمنام، پرخون گردیده بود. به تو می گویم: خدا قوت حاج علی با این چهره ی عرق کرده ی سرخ فام

/ 0 نظر / 40 بازدید